Sedm vyhlášených korejských firem přijede ve středu 11 ledna 2023 do Prahy představit svoje korekce brýlí.

Ve středu 11. ledna se v hotelu Radisson Blu v Praze uskuteční roadshow korejských firem, které do České republiky přivezou mnoho vysoce kvalitních kolekcí brýlových obrub, všechno Made in Korea. Cílem korejských firem je představit svoji produkci a řemeslnou kvalitu a najít v Česku partnery pro dlouhodobou spolupráci. Více informací získáte na hrubes@expodata.cz nebo na telefonním čísle 724 164 264.

Kdo se v Praze představí?

Účastníci Korea Optical Roadshow 2023

EYE TOPIC OPTICAL CO., LTD

Firma EYE TOPIC OPTICAL vyrábí v Koreji obruby a sluneční brýle z nerezové oceli, acetátu a TR90 od roku 1990. Ve vlastním výrobním zařízení vyrábí a odsud i vyváží do celého světa produkty, které splňují parametry sloganu SAFE (Safe = bezpečně, Active = aktivně, Fair = férově a Effective = efektivně). Firma má registraci u FDA i CE, prošla auditními řízeními u společnosti Bureau Veritas & SGS.

EYE TOPIC OPTICAL představí svoji značku OLSO NORDIC, což je řada stylových a v evropském duchu designovaných brýlí z tenkého nerezového materiálu.

FIVESTAR EYEWEAR CO., LTD.

Tato společnost se profiluje jako silný exportér na evropské i americké trhy. Obroučky vyrábí z nerezové oceli, beta titanu a acetátu. Na roadshow představí svoji značku ME&WE.

H2C Design Inc.

H2C design Inc. byla založena v roce 2010 v korejském Daegu, kromě vlastní výroby se soustředí i na navrhování obrub. Značku titanových obrub KNOUUN, kterou plánuje v ČR představit, uvedla na trhu už v roce 2019.

Tato kolekce je vyrobena z titanu, nejkvalitnějšího kovu, který je pohodlný pro nošení, je pevný a lehký, odolává potu a korozi. Všeobecně lze říci, že modely 102.A i 104.B umí dobře skrýt silné čočky., protože odvážně využívají silné obruby.

HANSHIN OPTICAL

Výrobní a distribuční společnost byla založena v roce 2015 s cílem poskytovat nejvyšší kvalitu ve výrobě, distribuci a prodeji. K udržitelnému designu přidává praktičnost, neustále usiluje o kreativitu a snaží se vyrábět celkově vyvážené brýle. V ČR představí svoji značku Black Monster, což jsou funkční brýle pro celodenní nošení. Jsou vyrobeny z lehkého materiálu – ultraplex, mají nosník přizpůsobený po pohodlné nošení. Jsou potaženy německým ekologicky šetrným materiálem a jsou hypoalergenní.

JS EYEWEAR Co. Ltd.

Tato firma se prezentuje pod heslem Total Eyewear Solution Service a má pobočky v Číně a Japonsku. Dodává zboží jak do místních značkových obchodů, malých optik, tak i OEM produkty. Její značka M.TATE stojí na tezi, že brýle mají být lehké a pohodlné.

Kolekce M.TATE LUX je celá z titanu, což je nejvhodnější materiál pro lehkou obrubu. Jedná se o nejudržitelnější obruby v různých barvách. Kolekce DOKDO je ekologicky udržitelná, přirozeně se rozloží (jsou z bioplastů). Brýle jsou lehké a mají vynikající průhlednost. Kolekce M.TATE K z roku 2021 je vyrobena v Koreji z beta titanu a má výbornou roztažitelnosti. Kolekce M.TATE přináší lehké a pohodlné brýle.

SMART OPTICAL CO., LTD.

Přední korejská značka brýlí ODD byla uvedena na trh v Paříži v roce 2018, specializuje se na tenké a lehké titanové modely. Jako hlavní materiály použítá beta titan, nezer a TR. Firma má logistické centrum EU v Praze a hledá výhradního zástupce v dostupných zemích v zóně EU!!!“

VERDI eyewear

Firma VERDI eyewear byla založena v roce 2008. Tým zkušených a kvalifikovaných pracovníků v oboru (majitel +30 let, zaměstnanci +10 let) je zárukou pro udržení konstantní úrovně kvality. Firma se soustředí zejména na tuzemský velkoobchod s optickými obrubami pro optiku a optické obchody – k dispozici průběžné skladové zásoby, flexibilní MOQ. Svoje zboží vyváží více než 10 let do USA, Thajska, Turecka, Dánska, Francie atd.). Působí také jako zkušený výrobce OEM pro domácí i zahraniční značky“
Značka KARRA – TR Color Bar Series (série s barevnými proužky) nabízí širokou řadu tvarů obrub (25 modelů) a stranicemi, v nichž jsou vloženy barevné proužky, které dodávají brýlím jedinečný vzhled.

Značka KARRA Pure Titanium Series – tato řada je opravu v případě očnic a stranic kompletně vyrobená ze 100% čistého titanu, ne beta titanu nebo slitiny. Čistý titan nereaguje s magnety a je hypoalergenní.

Značka KARRA Western Fit Series je vyrobena z materiálu TR90, speciálně uzpůsobena pro západní tvary obličeje, tzn. se sníženým nosníkem, nastavitelnými bočními úhly a prodlouženými stranicemi s ohýbatelnými gumovými zakončeními. Druhá řada této značky je vyrobena z kovového drátu v různých tvarech, hodí se po sluneční brýle, má individualizovaný design pro OEM/ODM produkci.

OUTDO SPORTS GOGGLE No.1017 – sportovní brýle s širokou jednodílnou přední částí, která zakrývá velkou část obličeje a lze je použít jako cyklistické nebo lyžařské brýle. Jsou vyrobeny z lehkého a vysoce odolného švýcarského polyamidu. Čočky mají všechny potřebné funkce, jako je ochrana proti odleskům, proti poškrábání, 100% UV ochrana.

 

autor: redakce