komerční sdělení

Nová unikátní povrchová úprava s maximální eliminací odlesků poskytuje jasné a detailní vidění.

Lépe vypadat

Zdokonalená estetika a eliminování až 70 % odlesku* světla, na které jsou naše oči velmi citlivé.

Shamir Glacier Expression™ se stal objektem rozsáhlého výzkumu a vývoje. Zvyšuje laťku tím, že využívá vyšší počet přesně vypočítaných vrstev, přičemž si zachovává stejnou tloušťku a úroveň odolnosti. To umožnuje specificky regulovat přesně ty vlnové délky, na které je lidské oko nejcitlivější a dosáhnout lepší kontroly nad odrazivostí světla.

Výsledek – účinné minimalizování odrazu a odlesku, zvýšení kontrastu a v neposlední řadě skvělý estetický dojem.

(*oproti standardním úpravám)

Lépe vidět

Vylepšená kontrastní citlivost a propustnost světla pro to nejjasnější a nejostřejší vidění.

Nekompromisní průzračnost & detaily s +25% zlepšením kontrastní citlivosti oproti standardním úpravám.

Shamir Glacier Expression™ snižuje odrazivost povrchu brýlové čočky na minimum a zajištuje zvýšenou propustnost světla pro všechny vlnové délky, zejména pro ty, na které je lidské oko nejcitlivější. Výsledné

zlepšení vnímání kontrastu zajištuje mimořádně ostré vidění se zvýšenou citlivostí a rozlišování detailu.

~ 50 % nositelů brýlí potvrdilo výrazné zrychlení vnímání a zkrácení reakční doby (na základě klinického výzkumu společnosti Shamir).

Ostřejší a detailnější vnímání napomáhá rychlejším reakcím. Vynikající kontrastní citlivost napomáhá rychlým reakčním časům našich každodenních činností. Tento benefit oceníte především u řízení zejména v noci.

Lépe se cítit

Užívejte si komfortní vidění bez nepříjemného rušení.

Shamir Glacier Expression™ snižuje vizuální šum a zvyšuje poměr PVR (poměr vizuálního uchu), který porovnává čistotu vidění s vizuálním šumem kolem nás. Zvýšení PVR může pozitivně ovlivnit celkovou i oční únavu a zajistit pohodlnější vizuální komfort po celý den.

 

Bohaté multifunkční vlastnosti využívající LAYERCALC™ TECHNOLOGY

Shamir Glacier Expression™ překonává konkurenční produkty svými vlastnostmi díky několika dalším vrstvám, které nejen optimalizují optický výkon, ale také poskytují dokonalejší estetiku.

Maximální UV ochrana

Shamir Glacier Expression™ obsahuje nejúčinnější UV ochranu ze zadní strany brýlové čočky.

Glacier Expression™ se skládá z několika optických vrstev s různými indexy lomu, přičemž každá vrstva je přesně vypočítána pomocí sofistikované, empiricky vytvořené technologie LayerCalc™. Schopnost individuálně vypočítat každou vrstvu, umožnuje absolutní kontrolu nad různými vlnovými délkami a tím umožnuje zvýšit vizuální výkon celé povrchové úpravy.

Profesionálové vybrali jasného vítěze

Naše oči jsou oknem do naší duše, proto často zprostředkovávají přesný pohled na to, kdo jsme a jak se právě cítíme. Když se nám v brýlích odrážejí obrazovky, nechtěné odlesky a jiné světelné zdroje, nejen že se snižuje naše zraková ostrost, ale také není možné ostatním vidět naše oči. Shamir Glacier Expression™ je navržen tak, aby toto účinně eliminoval.

Shamir pozval více než stovku očních profesionálů z celého světa, aby otestovali novou povrchovou úpravu Glacier Expression™ – aniž by znali detaily a vlastnosti – a srovnali s povrchy, které používali dříve. Absolutně všichni, bez výjimky, zvolili Glacier Expression™ jako jasného vítěze.