Safilo Group a Amazon.com uvádějí chytré brýle Carrera Smart Glasses with Alexa.

Safilo Group – jeden z klíčových hráčů v oboru brýlí, který navrhuje, vyrábí a distribuuje obruby na předpis, sluneční brýle, outdoorové brýle, brýle a helmy – a Amazon.com oznamují uvedení nových chytrých brýlí Carrera Smart Glasses with Alexa, které spojují italský design Safilo s technologií Alexa ve dvou ikonických obrubách.

Carrera Alexa cruiser Sprinter Group Age

Díky zvukové technologii otevřených uší směřují nové brýle Carrera Smart Glasses zvuk k uším, aniž by je zakrývaly, a zároveň minimalizují, aby okolí slyšelo, co slyší jejich nositel. Na plné nabití baterie mohou zákazníci získat až šest hodin nepřetržitého přehrávání médií nebo nepřetržitého hovoru.

„Společnost Safilo vždy hleděla do budoucnosti s inovativním přístupem, a proto jsme velmi hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností Amazon na tomto inovativním projektu, který využívá náš italský design a jedinečný styl brýlí Carrera,“ řekl Angelo Trocchia, generální ředitel společnosti Safilo Group. „Navíc jsme hrdí na to, že můžeme spojit náš zavedený tradiční velkoobchodní distribuční model, který zahrnuje prodejce brýlí, řetězce, obchodní domy, specializované prodejce a butiky, s neuvěřitelnou online distribucí společnosti Amazon.“

„Společnost Safilo přináší odborné znalosti v oboru brýlí. Ikonické designy rámů Carrera se přirozeně hodí pro chytré brýle a navazují na naši vizi pro Alexu a inteligenci prostředí. S novými chytrými brýlemi Carrera nabízíme zákazníkům ještě více možností v oblasti stylových chytrých brýlí.“ řekl Jean Wang, ředitel Smart Eyewear ve společnosti Amazon.

Brýle Carrera Smart Glasses s Alexou jsou dostupné pouze na americkém trhu.

Zpracováno podle tiskové zprávy společnosti Safilo Group z 20. září 2023.